Nazywam się Anna Parda

JEST PRAGNIENIE, JEST SPEŁNIENIE

To moje motto, którym kieruję się w życiu. Nazywam się Anna Parda. Dzięki temu, że byłam wierna mojemu pragnieniu zbudowania związku z wymarzonym mężczyzną i stworzenia rodziny, teraz mogę się cieszyć i chlubić wspaniałym mężem i uroczą córeczką. Wiem, co mówię. Po nieudanym związku byłam 11 lat sama!

ALE OD POCZĄTKU

Jestem psychologiem, coachem, prowadzę spotkania dla kobiet poszukujących wymarzonego partnera.

Przeprowadzając sesje coachingowe, konsultacje lub spotkania dla kobiet poszukujących wymarzonego mężczyzny jest wnikliwa, konkretna i z łatwością dostrzegę tkwiący w Tobie potencjał. Wiem jak go rozwijać. Wierzę w cuda,  wierzę, że wydarzy się coś, co według innych nie ma prawa się wydarzyć. Potrafię dostrzec ludzi i rzeczy całkiem innymi niż są w rzeczywistości. Pomogę Ci zmienić przekonania na temat mężczyzn i związków z nimi, a do tego natchnę Cię do działania, o które się nawet nie podejrzewasz. Na spotkaniach ze mną doświadczysz transformacji.

Zanim odkryłam moje powołanie towarzyszenia ludziom w osiąganiu ich celów oraz rozwijaniu ich potencjału, a szczególnie towarzyszenia kobietom w poszukiwaniach wymarzonego partnera, studiowałam prawo i pracowałam jako urzędnik w ważnej polskiej instytucji. Mam też doświadczenie pracy w obszarze hr. 

Pomagałam ludziom pracując jako wolontariuszka w Telefonie Zaufania. Prowadziłam autorskie warsztaty pt. „Talent. Odkrywam siebie.” Przemawiałam oraz pełniłam funkcję wiceprezes ds. członkonstwa w klubie Toastmasters.

Nieustająco inwestuję w mój rozwój. Wzięłam udział w wielu wydarzeniach i szkoleniach, które prowadzili Tony Robbins, Blair Singer, Les Brown, Andy Carrington, Nick Vujcic, Mateusz Grzesiak, Kamila Rowińska, Łukasz Jakóbiak, Jakub. B. Bączek, Mariusz Szuba.

Uwielbiam podróżować. W ciągu ostatnich 3 lat odwiedziłam 25 krajów na 4 kontynentach. To jest wspólna pasja mojego męża i moja. W pierwszą wspólną podróż polecieliśmy do Irlandii, gdzie przemieszczaliśmy się na stopa. Po ślubie wybraliśmy się w podróż do Azji, a kiedy byłam w szóstym miesiącu ciąży polecieliśmy zwiedzić Amerykę Środkową.

W ciąży w Meksyku

Skuterkiem po Filipinach

W malezyjskiej dżungli

Namiętnie czytam książki, szczególnie rozwojowo – motywacyjne. Stworzyłam już całkiem  pokaźną biblioteczkę.

Kocham spędzać czas z moim mężem, córeczką i bliskimi mi ludźmi. Uwielbiam doświadczać transformacji i rozwoju ludzi.