Spotkania dla kobiet

SPOTKANIA DLA KOBIET POSZUKUJĄCYCH WYMARZONEGO PARTNERA

8 dwugodzinnych spotkań, w czasie których dowiesz się jak sprawić, by mężczyźni za Tobą szaleli, jak poszukiwać i znaleźć tego jedynego, wymarzonego, a potem żyć długo i szczęśliwie!

Zobacz, czy to o Tobie?

 • W duchu marzysz o księciu na białym koniu, który zaopiekuje się Tobą i sprawi, że staniesz się wyjątkowa.
 • Wierzysz, że Twoja druga połówka, która jest Ci przeznaczona wreszcie Cię odnajdzie.
 • Tęsknie spoglądasz na każdą przechodzącą parę.
 • Wszystkie Twoje przyjaciółki i koleżanki dawno już wyszły za mąż i mają dzieci.
 • Uważasz, że wszyscy porządni mężczyźni są zajęci.
 • Spędzasz samotnie wieczory, zastanawiając się co z Tobą jest nie tak.
 • Byłaś długo w związku z mężczyzną, który Cię głęboko zranił lub nie chciał Ci się oświadczyć i od tej pory jesteś sama.
 • Jesteś w związku z mężczyzną, ale związek ten przynosi Ci jedynie frustrację i cały czas czujesz, że coś jest nie tak.
 • Na wszystkich imprezach rodzinnych Twoje babcie i ciocie pytają, czy masz chłopaka albo co gorsze przestały już pytać, stawiając na Tobie krzyżyk.

Jeśli odnajdujesz się w jednym lub kilku zdaniach, a chcesz zbudować szczęśliwy związek z odpowiednim dla Ciebie partnerem to te spotkania są dla Ciebie.

Startujemy!

3 września 2019 w Olsztynie

10 września 2019 w Warszawie

 

Spotkania, będą się odbywały  dwa razy w miesiącu, w co drugi wtorek w godzinach 17:30 – 19:30 w Warszawie, 18:00 – 20:00 w Olsztynie. Potrwają 4 miesiące.

Na spotkaniach, w kameralnym gronie (maks. 12 osób), dowiesz się w jaki sposób poszukiwać odpowiedniego partnera oraz otrzymasz wsparcie kobiet znajdujących się w podobnej sytuacji jak Ty. Usłyszysz także o moich doświadczeniach.

Sama przez wiele lat czekałam na księcia z bajki. Tak, tak 🙂 Uważałam, że to on ma mnie odnaleźć, a ja będę siedzieć i czekać i że to jest moje główne zadanie! Okazało się jednak, że to tak nie działa. W pewnym momencie powiedziałam dość czekania i zaczęłam poszukiwania, które okazały się tak owocne, że w ciągu pół roku znalazłam mężczyznę, który teraz jest moim mężem. W czasie 6 miesięcy mężczyźni zapraszali mnie na randki, na kolację, zaczepiali mnie na ulicy prawiąc komplementy i prosząc o numer telefonu. Wzbudzałam ogromnie zainteresowanie mężczyzn i Ty też tak możesz.

Potrzebujesz zastosować kilka narzędzi, których ja użyłam. Mogę Ci ich dostarczyć i towarzyszyć w drodze, w czasie której będziesz poszukiwać ukochanego mężczyzny, szanując Twoje indywidualne podejście do życia i unikalną osobowość.

Zapewne zwróciłaś uwagę, iż te spotkania są dla kobiet, które chcą aktywnie poszukiwać mężczyzny swojego życia. Jeśli zatem czujesz, że jesteś gotowa wziąć odpowiedzialność za jeden z najważniejszych obszarów Twojego życia, przyjdź koniecznie. Każde spotkanie ze mną będzie prowadzone pod innym tytułem. Sprawdź, co Cię czeka na każdym spotkaniu.

 1. Czy naprawdę chcę być w związku z mężczyzną?
 2. Jakiego mężczyzny pragnę?
 3. Co myślę o mężczyznach i związkach z nimi?
 4. Jaką jestem kobietą? Co myślę o sobie?
 5. Jak sprawić by mężczyźni za mną szaleli?
 6. Gdzie poszukiwać mężczyzn?
 7. Jak randkować?
 8. Jak dbać o związek?

Spotkania rozpoczną się: we wrześniu (startujemy 3 września 2019 w Olsztynie, 10 września 2019 w Warszawie). Zakończą się w grudniu.

 

Zgłoś swój udział!

Zgłoszenia proszę przesyłać: do 31 sierpnia 2019

Inwestycja: 45 zł za jedno spotkanie/Olsztyn

                      70 zł za jedno spotkanie/Warszawa

Spotkania poprowadzi Anna Parda – psycholog, coach, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie (kierunek psychologia) oraz Szkoły Coachów Meritum w Warszawie. Była członkiem klubu mówców publicznych Toastmasters w Olsztynie. Prowadziła autorskie warsztaty pt. „Talent. Odkrywam siebie.” Autorka i prowadząca spotkania dla kobiet poszukujących wymarzonego partnera. Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama. Jej pasją jest nieustanny rozwój osobisty oraz podróże. W ciągu ostatnich 3 lat odwiedziła 25 krajów na 4 kontynentach.