Spotkania on-line dla kobiet poszukujących wymarzonego partnera

Jeśli pragniesz znaleźć Swojego wymarzonego partnera lub wyjść za mąż, to te spotkania są dla Ciebie.

Przestań czekać na to, co może się nigdy nie wydarzyć. Zacznij działać. Weź sprawy w Swoje ręce i wyrusz na poszukiwania mężczyzny Swojego życia. To Ty możesz być księżniczką na białym koniu.

Spotkania online rozpoczną się w marcu 2019 r. i potrwają do końca czerwca 2019 r. Będą odbywały się dwa razy w miesiącu, co drugi wtorek przez zoom (platforma do wideokonferencji i spotkań online, nie znasz zoom? Bez obaw – otrzymasz instrukcję obsługi).

Co otrzymasz w ciągu trwania spotkań:

 • 8 spotkań na żywo ze mną i innymi uczestniczkami. Część spotkania będę prowadziła ja, dzieląc się swoim doświadczeniem, a część spotkania będzie miała charakter warsztatowy.
 • Materiały w pdf, w których znajdziesz ćwiczenia do realizacji.
 • Dostęp do tajnej grupy na fb, na której będziesz dzielić się efektami zadań, Swoimi doświadczeniami, zadawać nurtujące Cię pytania oraz inspirować się do działania.
 • Dostęp do panelu kursu, w którym znajdziesz nagrania spotkań na żywo i uporządkowany program kursu.
 • Pudełko z afirmacjami, które pomogą Ci w aktywnych poszukiwaniach partnera lub męża. Te afirmacje mają moc odmienienia Twojego myślenia. Afirmacje prześlę Ci na Twój adres pocztą polską.
 • Inspirownik zawierający  7 niesamowitych historii kobiet, które odnalazły miłość swojego życia.
 • Wsparcie moje i innych kobiet w poszukiwaniach mężczyzny Twoich marzeń.

Co dadzą Ci spotkania?

 • Dowiesz się jak przestać być przysłowiową księżniczką czekającą na wieży na  księcia z bajki, staniesz się kobietą aktywną i wartą zainteresowania.
 • Poznasz inne kobiety znajdujące się w podobnej sytuacji jak Ty i tym samym przestaniesz mieć poczucie, że jesteś sama. Wśród innych kobiet znajdziesz energię do działania.
 • Zrobisz przestrzeń w Swoim życiu na poszukiwania mężczyzny Twoich marzeń.
 • Dowiesz się jak krok po kroku poszukiwać Swojego wymarzonego partnera
 • Otrzymasz potężną dawkę inspiracji i motywacji do działania.
 • Przyjrzysz się Swoim dotychczasowym życiowym schematom myślenia i działania dotyczących związków miłosnych, zamienisz je na nowe, wspierające Twoje poszukiwania odpowiedniego partnera.

Spotkania prowadzi:

ANNA PARDA – psycholog, coach, autorka i prowadząca spotkania dla kobiet poszukujących wymarzonego partnera. Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama. Jej pasją jest nieustanny rozwój osobisty oraz podróże. W ciągu ostatnich 3 lat odwiedziła 25 krajów na 4 kontynentach.

Ile kosztuje kurs?

Podsumowując, czteromiesięczne spotkania kobiet poszukujących wymarzonego partnera (16 godzin spotkań) wraz z ćwiczeniami przesyłanymi w pdf, tajną grupą na facebooku, pudełkiem z afirmacjami oraz inspirownikiem kosztują:

499 zł

ZAPISZ SIĘ na spotkania już dziś!

Albo zapisz się na listę oczekujących,
a przypomnę Ci o zapisie na spotkania miesiąc przed ich rozpoczęciem

W zależności od preferowanej formy kontaktu zostaw swój email lub numer telefonu

Zobacz co o  spotkaniach mówią uczestniczki pierwszej edycji spotkań na żywo:

Edyta:

Jak większość kobiet zawsze marzyłam o księciu na białym koniu i wielkiej, romantycznej miłości. Niestety życie to nie bajka, a moje relacje z mężczyznami kończyły się rozczarowaniem i złamanym sercem. Na spotkania dla kobiet poszukujących wymarzonego partnera trafiłam w takim etapie życia, kiedy myślałam, że już nic w moim życiu się nie zmieni i zostanę wieczną singielką. Jednak postanowiłam dać sobie szansę i poszukać mojego księcia skoro on do tej pory nie znalazł mnie. Dzięki spotkaniom uświadomiłam sobie to jakie cechy ma posiadać mój wymarzony mężczyzna, a przede wszystkim, że aby go spotkać potrzebuję zmienić mój domatorski styl życia i pojawiać się tam gdzie mogę go poznać. Czas spotkań był czasem pracy nad sobą, często przełamywaniem własnych barier, nie zawsze łatwym ale rozwijającym. W tym czasie spotkało mnie kilka zawodów miłosnych, nie obyło się bez frustracji i zniechęcenia. Jednak wsparcie kobiet, które były w podobnej sytuacji jak ja dawało motywację, aby się nie poddawać. Dziś wiem, że każda trudność i rozczarowanie były mi potrzebne, aby lepiej poznać siebie i otworzyć się na miłość i tego właściwego mężczyznę. Obecnie jestem w szczęśliwym związku i jestem przekonana, że to wszystko, co przepracowałam podczas warsztatów pomogło mi otworzyć się na miłość. Jestem szczęśliwa, że podjęłam wyzwanie i dałam sobie szansę. Gorąco polecam spotkania dla kobiet, które prowadzi Ania.

Justyna:

Te cztery miesiące warsztatów, to był dla mnie bardzo cenny czas. Myślę, że spotkało mnie dużo dobra – otworzyłam serce na ludzi i na poszukiwania męża, a także poznałam inne kobiety, które są w podobnym miejscu swojego życia! W czasie trwania spotkań wyznaczyłam sobie konkretne cele związane z poszukiwaniem męża i zaczęłam je realizować – byłam na 4 randkach, a to więcej niż przez ostatnie 4 lata razem wzięte. Zdecydowanie polecam „Spotkania dla kobiet poszukujących partnera”, prowadzone przez Anię Parda. Ania prowadziła warsztaty z dużym zaangażowaniem, jest osobą serdeczną, życzliwą i wspierającą oraz bardzo dobrze i z pomysłem przygotowaną do każdego spotkania.

Ania:

Zachęcam wszystkie Kobiety/Panie/Dziewczyny ale też i mężczyzn (czemu nie) do wzięcia udziału w „Spotkaniach dla kobiet poszukujących partnera”. Można nie tylko dowiedzieć się sporo o sobie samej, swoich przekonaniach na temat związków/mężczyzn, ale także uzyskać praktyczne wskazówki jak zmienić swój sposób myślenia i zachowania na taki, który będzie „przyciągał” płeć przeciwną….
Przydatne dla mnie informacje, które wyniosłam ze spotkań to skonkretyzowanie (i zapisanie) jakie cechy musi mieć mój mężczyzna, jakie wartości są dla mnie najważniejsze. Ciekawym ćwiczeniem są afirmacje, które pomagają zmienić swoje dotychczasowe przekonania i spojrzenie na kwestie damsko-męskie. Dodatkową wartością jest poznanie innych kobiet ich historii i trudności, z którymi się borykają. Taka grupa pomaga sobie nawzajem, daje wsparcie i pokazuje, że nie jest się osamotnionym w tym temacie, a najważniejsze że poprzez nasze działanie możemy zmienić swoje życie 🙂
Niezastąpionym ogniwem jest oczywiście Ania – prowadząca spotkania – kobieta, która robi warsztaty z ogromnym przekonaniem i autentyzmem, gdyż sama przeszła podobną drogę, a jej wskazówki wynikają z osobistego doświadczenia. To ważne, nie jest to „teoria”.
Obawy i wątpliwości oczywiście na początku są, czy to ma sens, czy coś da? Takie pytania pojawiają się w głowie, ale jak się nie odważy, nie spróbuje i w prawdzie nie podejdzie do tematu, to jest mało prawdopodobne, że coś ulegnie zmianie, także warto, nawet jeśli założony „miłosny biznes plan” nie przebiega zgodnie z założeniami, to i tak warto, to jest to „jeszcze”, a nie „nigdy”….

Basia:

Jestem osobą zamkniętą, nieśmiałą, więc moje obawy były ogromne. Z tyłu głowy  miałam: ”jakby co to zawsze mogę się wycofać.” A po pierwszym spotkaniu z Anią obawy zniknęły.
Z niecierpliwością czekałam na kolejny wtorek i nie mogłam się doczekać, co będzie na następnym spotkaniu. Poza tym na wtorkowych spotkaniach poznałam mega interesujące babki, które miały podobne problemy.
Rozpoczęłam pracę nad sobą, zaczęłam bardziej się sobie przyglądać, czerpać ze wskazówek Ani, otwierać się, słuchać innych kobiet, stałam się „jakby pewniejsza i silniejsza.” Po każdym spotkaniu wychodziłam z ogromnym uśmiechem na ustach.
Polecam „wtorkowe spotkania dla kobiet” – jak najbardziej tak! To była bardzo dobra decyzja, żeby w nich uczestniczyć, olbrzymia inwestycja w siebie. Dzięki Aniu za wszystko.