Spotkania dla szukających partnera

Znajdź odpowiedniego dla siebie partnera, z którym stworzysz wymarzony związek. Pokażę Ci jak to zrobić.


Umów się na spotkanie

Znajdź swojego wymarzonego parnera


Umów się na spotkanie

Opinie klientów, którym pomogłam

Danuta Michalska

Danuta Michalska

2022-02-28

logo google
5/5
Początkowo myślałam, że Ania prowadzi agencję matrymonialną i pozytywnie się zaskoczyłam, gdy okazało się że tak nie jest. Zamiast przeglądania zdjęć w aplikacjach randkowych skupiłyśmy się na mnie i moich przekonaniach oraz potrzebach. Wypracowałam własną wizję związku, wiem jakiego faceta do niej potrzebuję i gdzie go znajdę. Co więcej jestem już po pierwszych randkach, więc okazuje się że to wszystko czego uczy Ania zadziałało.
Kaja Zawadzka

Kaja Zawadzka

2022-02-28

logo google
5/5
Po wielu nieudanych związkach i szybkich randkach straciłam już nadzieję na znalezienie wymarzonego partnera. Dzięki spotkaniom z AnnaCoach nie tylko odzyskałam nadzieję, ale i mnóstwo pozytywnej energii oraz wiedzy dlaczego przyciągałam niewłaściwych mężczyzn. Podejście i plan Ani rzeczywiście działa. Nie tylko zaczęłam zauważać dokoła siebie wolnych, pasujących mężczyzn. Wiem też jak zainteresować ich sobą i sprawdzić czy pasujemy do siebie, zanim jeszcze zaczniemy się spotykać na poważnie.
Wiktoria Majewska

Wiktoria Majewska

2022-02-28

logo google
5/5
Dwa lata temu za namową Ani „zeszłam z wieży, przestałam wyczekiwać na księcia na białym koniu” i sama zaczęłam go aktywnie szukać. Zmieniłam swoje przekonania na temat związków. Opracowałam rys wymarzonego partnera. Zaopiekowałam się swoją atrakcyjnością. Zrobiłam listę miejsc gdzie mam szukać. Wszystko zgodnie z wytycznymi Ani i ruszyłam na poszukiwania. Dziś mam wspaniałego partnera i termin ślubu. Nie było łatwo, trochę to potrwało, ale było warto. Tego o czym mówi Ania, powinni uczyć w liceum.

3 kroki, by znaleźć wymarzonego partnera

1 – ZACZNIJ

Umów się na spotkanie ze mną, skorzystaj z mojego autorskiego programu, który pomógł już wielu kobietom.

Umów się na spotkanie

2 – SKORZYSTAJ Z MOJEGO PLANU

Na każdym z etapów towarzyszę Ci, wspieram, podpowiadam, pomagam.

3 – CIESZ SIĘ ZWIĄZKIEM

Tu tak naprawdę zaczyna się prawdziwa przygoda. Wyruszysz w nią u boku swojego ukochanego.

Anna Parda

Jestem psychologiem oraz coachem i pomagam ludziom na rozdrożach.

Jeśli akurat zastanawiasz się nad zmianą w swoim życiu, nawet jeśli jeszcze nie wiesz na czym mogłaby polegać – chętnie Ci pomogę.

W swojej pracy koncentruję się na rozwiązaniach, które mają Cię doprowadzić do wymarzonego celu. Nie ważne czy szukasz swojej drogi po terapii, chcesz zmienić pracę, odnaleźć wymarzonego partnera czy dopiero odkryć jakiej zmiany w życiu potrzebujesz – jestem tu z moją wiedzą i doświadczeniem, aby Ci pomóc.


dowiedz się więcej…

zdjęcie

MENU
Strona Główna
O Mnie
Blog
OFERTA
Coaching kariery
Life coaching
Coaching relacji
Coaching po terapii
Dla szukających partnera
KONTAKT
Anna Parda – Coach
+48 791 066 753
anna.k.parda@gmail.com