Coaching kariery

Zmień swoją pracę lub awansuj, aby zarabiać więcej i robić ciekawsze rzeczy, które Cię rozwijają.

Zasługujesz na lepszą pracę

Opinie klientów, którym pomogłam

Judyta Zdunek
Judyta Zdunek

2022-09-05

logo google
5/5

Pracuję w małej firmie gdzie trudno o awans, a na swoim stanowisku już się wszystkiego nauczyłam. Praca mnie nużyła i nie widziałam dla siebie wyjścia z tej sytuacji, bo nie chciałam zmieniać pracodawcy. Dzięki coachingowi z Anną określiłam czego potrzebuję w nowej pracy i ustaliłam plan jak to osiągnąć. Dalej pracuję w tej samej firmie, ale na nowym ciekawym stanowisku, dzięki czemu mogę się rozwijać.

Anna wieczorek
Anna Wieczorek

2021-10-03

logo google
5/5

Korzystałam już z usługi coachingu kariery u innych specjalistów, ale poza miłymi rozmowami efektów nie było widać. Trochę zrezygnowana dałam szansę pani Annie i mam nową pracę! Zarabiam więcej i na dodatek pracuję z ciekawymi ludźmi, tak jak chciałam. Na spotkaniach skupiłyśmy się na działaniu oraz na rozwiązaniach i to przyniosło efekty.

4
Izabella Pawlak

2022-02-25

logo google
5/5
AnnaCoach okazała się strzałem w dziesiątkę. Na spotkaniach odkryłam swój potencjał i doceniłam swoje talenty. Dzięki temu udało mi się otrzymać awans w pracy i podwyżkę. Same spotkania z Anną wspominam miło. Przyjazna i ciepła atmosfera nie przeszkodziła nam działać i osiągać mini-cele na drodze do awansu.

4 kroki do pracy ciekawej, rozwijającej i dobrze płatnej

1 - ZACZNIJ

Umów się na spotkanie z coachem kariery, który pomoże Ci dokonać zmiany. Pomogę Ci przejść przez zmianę, która bywa trudna i stresująca.

2 - TY I TWOJE CELE

Określ dokładnie Twój cel:

  • Awans
  • Większa wypłata
  • Zmiana stanowiska na ciekawsze
  • Zmiana pracodawcy
  • Zmiana zawodu na inny
3 - PLAN DOJŚCIA DO CELU
Zastanówmy się nad krokami, które musisz podjąć, aby dojść do celu. Krok po kroku trzymaj się ustalonego planu – pomogę Ci w tym podczas regularnych spotkań, a zestaw sprawdzonych narzędzi nam w tym pomoże.
4 - LEPSZA PRACA

Ciesz się osiągniętym celem i nową pracą. Awansuj i podnieś status swojego życia. Wykonuj pracę, która Cię interesuje i rozwija. Wykorzystaj swój potencjał w odpowiedniej pracy. Zarabiaj więcej, aby było Cię stać na korzystanie z pełni życia po pracy.

Anna Parda

Jestem psychologiem oraz coachem i pomagam ludziom na rozdrożach.

Jeśli akurat zastanawiasz się nad zmianą w swoim życiu, nawet jeśli jeszcze nie wiesz na czym mogłaby polegać – chętnie Ci pomogę.

W swojej pracy koncentruję się na rozwiązaniach, które mają Cię doprowadzić do wymarzonego celu. Nie ważne czy szukasz swojej drogi po terapii, chcesz zmienić pracę, odnaleźć wymarzonego partnera czy dopiero odkryć jakiej zmiany w życiu potrzebujesz – jestem tu z moją wiedzą i doświadczeniem, aby Ci pomóc.

zdjęcie
MENU
Strona Główna
O Mnie
Blog
OFERTA
Coaching kariery
Life coaching
Coaching relacji
Coaching po terapii
Dla szukających partnera
KONTAKT
Anna Parda - Coach
+48 791 066 753
anna.k.parda@gmail.com