Agnieszka Lewandowska

Agnieszka Lewandowska

Spotkania coachingowe z Anią były dla mnie dobrą okazją, żeby się na chwilę zatrzymać i pomyśleć o swoich potrzebach, zasobach, zachodzących zmianach.

Pierwszy kontakt, a w zasadzie czas przed tym spotkaniem, był trochę stresujący. Nie wiedziałam czy podołam, nie byłam pewna, czy będę miała odwagę się otworzyć, obawiałam się nadmiaru pytań, na które nie będę znała odpowiedzi. Bardzo szybko przekonałam się jednak, że coaching z Ania nie wygląda jak egzamin. Na kolejne spotkanie przyszłam zauważalnie pewniejsza siebie (co nie umknęło uwadze Ani).

Dzięki wsparciu coachingowym Ani moje myślenie o zasobach, potrzebach czy zmianach stało się bardziej uporządkowane, a wyciąganie wniosków dużo łatwiejsze. Wychodziłam ze spotkania i zauważałam, że wspólnie osiągnęłyśmy w godzinę naprawdę ciekawe efekty.

Najbardziej cenię sobie doświadczenie „odkrycia” – uświadomienia sobie czegoś, dojścia do jakiegoś wniosku tak naprawdę samodzielnie, tylko na podstawie ukierunkowanych pytań coacha. Podczas spotkań z Anią miałam kilka takich „żaróweczek”.

Efekty spotkań z Anią zaskoczyły mnie. Na szczęście pozytywnie . To, co postrzegałam jako swoje deficyty, okazało się zasobem. Odszukałam też parę nowych silnych stron. A przede wszystkim znalazłam motywację do tego, aby pracować nad sobą, bo przekonałam się, że dużo zależy ode mnie.

Na pytanie, czy poleciłabym coaching z Anią nie mogę odpowiedzieć inaczej, niż TAK. Dlaczego? Bo na tych spotkaniach poczujesz się nie jak na terapii, nie jak na poważnej rozmowie, ale jak na spotkaniu przy kawie z dobrą kumpelą. Bo po tych spotkaniach inaczej spojrzysz na siebie i wzmocnisz poczucie, że to Ty (a nie inni ludzie, otoczenie, warunki…) decydujesz o swoim uśmiechu w pracy i nie tylko tu.

Katarzyna Jaroszko

Przed naszym pierwszym spotkaniem obawiałam się dystansu między nami, który mógłby spowodować, że nie będę czuła się do końca komfortowo, a co za tym idzie, że nie będę potrafiła się otworzyć i przedstawić swoich oczekiwań co do naszych spotkań, tematów które mnie trapią i nad którymi chciałabym abyśmy wspólnie popracowały.

W sesjach coachingowych z Tobą podobało mi się, że to ja sama dochodziłam do pewnych wniosków, spostrzeżeń oraz rozwiązań, dzięki którym mogłam sama spróbować rozwiązać pewne sytuacje czy problemy, z którymi chciałabym się uporać. Bardzo cenny był dla mnie fakt, że nie sugerowałaś mi ścieżki postępowania, a jedynie naprowadzałaś, dzięki czemu czułam się bardzo komfortowo. Nie miałam poczucia że zbyt mocno ingerujesz, czy że próbujesz coś mi narzucić. Byłaś też bardzo obiektywna, nigdy nie czułam się w żaden sposób przez Ciebie oceniana, a jedynie motywowana do działania.

Zdecydowanie poleciłabym coaching z Tobą. Przede wszystkim jesteś osobą w towarzystwie, której czułam się niezwykle swobodnie, dzięki czemu nie miałam problemu z poruszaniem przy Tobie tematów dla mnie trudnych, a czasami w pewien sposób krępujących, co wydaje mi się być kluczowe w tego rodzaju spotkaniach. Jesteś też bardzo otwarta i profesjonalna w swoim postępowaniu. Spotkania z Tobą były dla mnie bardzo miłym i pozytywnie zaskakującym doświadczeniem, dzięki czemu dowiedziałam się paru nowych rzeczy o sobie.

Ola

Przed pierwszym spotkaniem zastanawiałam się jak to działa, czego mogę się dowiedzieć.Jak będzie prowadzona rozmowa, no i z kim się spotkam, chodzi o Ciebie Aniu.

Najbardziej podobało mi się w spotkaniach coachingowych to, że były to spotkania jakby
z „przyjaciółką”, z Tobą. Wzbudziłaś moje zaufanie. No i jesteś kompetentna, bo sama tą drogę przeszłaś. Bardzo konkretnie stawiałaś „wymagania”. Rozmowa była kierowana ku osiągnięciu celu. Czułam dużo swobody w wyrażaniu się. Dobrze słuchałaś, dopytywałaś, konkretyzowałaś moje myślenie i wypowiedzi. To pomagało mi samej w uszczegółowieniu mojego myślenia.

Oczywiście polecam coaching z Anią wszystkim kobietom szukającym partnera. Pomaga zobaczyć swój potencjał i wykorzystać go. Trzeba wziąć życie w swoje ręce, a przynajmniej zrobić co jest w naszej ludzkiej mocy. Ja wzięłam sprawy w swoje ręce i znalazłam partnera!