Osiągnij swój wymarzony cel

Dzięki coachingowi
dokonaj zmiany, która odmieni
Twoje życie!

w pracy

w życiu osobistym

w związku

po zakończonej terapii

znajdując wymarzonego partnera

Każdy zasługuje na takie życie,

o jakim skrycie marzy

Inni już zadbali o swoją karierę, życie i relacje

Sylwia Sylwia
Sylwia Sylwia
2023-02-11
Szczerze polecam. 🙂 Dla bliskiej osoby potrzebowałam szybkiej konsultacji z psychologiem. Dzięki temu że Ania przyjmuje w centrum o 17:00 jednego dnia było możliwe umówienie i udanie się na wizytę.
Kamila Bukowska
Kamila Bukowska
2023-02-11
Wnikliwe pytania połączone z duża dawką ciepła i empatii to moim zdaniem najważniejsze cechy Ani, które sprawiają że polecam ja każdemu.
Kamila Kawczyńska
Kamila Kawczyńska
2023-02-10
Bardzo polecam sesje coachingowe z Anią. Miejsce, atmosfera i profesjonalizm Ani – wszystko oceniam na 5 gwiazdek.
M. Ro
M. Ro
2023-02-06
Pomimo zmęczenia pracą zdalną i spotkaniami na zoomie, coaching online z Anią był czymś niesamowitym. Polecam
Anna Żarczyńska-Araszkiewicz
Anna Żarczyńska-Araszkiewicz
2023-02-06
Bardzo polecam pomoc Ani. Przy wsparciu Ani i odpowiednich narzędzi określiłam swój cel i ruszyłam do przodu. A do tego to wszystko odbyło się online. Mogłam rozpocząć zmianę nie ruszając się z mojego fotela w salonie, bez marnowania czasu na dojazdy do centrum Warszawy.
Anna Świtaj
Anna Świtaj
2023-02-06
Anna dała mi wsparcie jakiego potrzebowałam, by wyzwolić w sobie siłę i energię do działania. Uwierzyłam w siebie i zyskałam dodatkowe pokłady energii. Nie wszystko oczywiście idzie po mojej myśli, ale z każdym spotkaniem jestem bliżej mojej wizji życia pełnego radości i satysfakcji. Polecam spotkać się z Anną i zaczerpnąć z jej doświadczenia oraz pozytywnej energii.
Małgorzata “Rita” Bess
Małgorzata “Rita” Bess
2022-11-15
Bardzo Dziękuję Pani Anno 🍀W ogromnej mierze dzięki Pani Kursowi, poradom oraz dzięki temu, że jest Pani moją Inspiracją – ja także wyszłam za mąż. W październiku tego roku zostałam szczęśliwą Mężatką – w wieku 44 lat 🤗 Polecam wspaniałe Rady i Wsparcie Pani Ani wszystkim wątpiącym🤗 Pozdrawiam serdecznie 😊 Myślę, że nadal będę korzystać z Pani mądrości kobiecej. Dziękuję raz jeszcze😊 Małgorzata.
A.
A.
2022-11-08
AnnaCoach okazała się strzałem w dziesiątkę. Na spotkaniach odkryłam swój potencjał i doceniłam swoje talenty. Dzięki temu udało mi się otrzymać awans w pracy i podwyżkę. Same spotkania z Anną Pardą wspominam bardzo miło. Przyjazna i ciepła atmosfera spotkań, którą AnnaCoach zapewnia podczas coachingu – jeszcze bardziej mnie motywowała do działania ale też do stawiania mini-celów na drodze do awansu. Serdecznie polecam!
Artur Szyszka
Artur Szyszka
2022-09-15
Jeśli czujesz, że coś w Twoim życiu nie gra, ale nie wiesz co to – polecam spotkania z AnnaCoach. Mnie naprowadziła na odpowiedni tor, a następnie towarzyszyła w zmianie na lepsze. Teraz czuję, że moje życie ma kierunek, nie pachnie „bylejakością”. Jestem dumny z tego co osiągnęłam przy pomocy Anny.
judyta zdunek
judyta zdunek
2022-09-07
Pracuję w małej firmie gdzie trudno o awans, a na swoim stanowisku już się wszystkiego nauczyłam. Praca mnie nużyła i nie widziałam dla siebie wyjścia z tej sytuacji, bo nie chciałam zmieniać pracodawcy. Dzięki coachingowi z Anną określiłam czego potrzebuję w nowej pracy i ustaliłam plan jak to osiągnąć. Dalej pracuję w tej samej firmie, ale na nowym ciekawym stanowisku, dzięki czemu mogę się rozwijać.

Plan, który poprawi jakość Twojego życia

Zacznij już dziś

Określmy Twój cel, motywacje i plan działania

Regularnie monitorujmy postępy i pokonujmy przeszkody na drodze do celu

Osiągnij swój wymarzony cel

Anna Parda

Jestem psychologiem oraz coachem i pomagam ludziom na rozdrożach.

Jeśli akurat zastanawiasz się nad zmianą w swoim życiu, nawet jeśli jeszcze nie wiesz na czym mogłaby polegać – chętnie Ci pomogę.

W swojej pracy koncentruję się na rozwiązaniach, które mają Cię doprowadzić do wymarzonego celu. Nie ważne czy szukasz swojej drogi po terapii, chcesz zmienić pracę, odnaleźć wymarzonego partnera czy dopiero odkryć jakiej zmiany w życiu potrzebujesz – jestem tu z moją wiedzą i doświadczeniem, aby Ci pomóc.

zdjęcie
MENU
Strona Główna
O Mnie
Blog
OFERTA
Coaching kariery
Life coaching
Coaching relacji
Coaching po terapii
Dla szukających partnera
KONTAKT
Anna Parda - Coach
+48 791 066 753
anna.k.parda@gmail.com