witaj w moim kursie

Jak zapewne już wiesz nazywam się Anna Parda i mam dla Ciebie kilka informacji dotyczących kursu online, który właśnie kupiłaś.

  • Kurs ma formę mailową. Będziesz ode mnie otrzymywała kolejne lekcje w poniedziałki drogą mailową oraz w załączonym do maila pliku PDF. Możesz go czytać na telefonie, komputerze lub wydrukować jeśli wolisz pracować z papierem. Zarezerwuj sobie czas na każdą lekcję, ponieważ zawarte w nich ćwiczenia wymagają czasu i skupienia.
 
  • Kurs potrwa 8 tygodni. Kolejne lekcje otrzymasz ode mnie w poniedziałek i będziesz miała tydzień na realizację opisanych w niej ćwiczeń. Pewnie teraz jesteś pełna energii do działania i ekscytacji zmianą jaką przyniesie ten kurs. Pewnie od razu chcesz działać i przerobić cały kurs w jeden wieczór. Rozumiem Cię doskonale, ale wiem też że rozbicie tego kursu i zawartych w nim ćwiczeń na 8 tygodni daje najlepsze rezultaty. Daje Ci to również możliwość znalezienia czasu na solidne wykonanie każdego z ćwiczeń. Będzie to miało kluczowy wpływ na sukces Twoich poszukiwań.

Zostaw poniżej maila, na którego chcesz otrzymywać kurs online

Masz pytanie dotyczące kursu lub jakiś problem? Napisz do mnie: anna.k.parda@gmail.com