Zaczęłabym od odpowiedzi na pytanie: Jakie żywisz przekonanie w kwestii poszukiwań partnera przez internet? Jeśli trudno Ci uwierzyć, że możliwe jest odnalezienie partnera przez internet, to masz dwie możliwości: albo pracujesz nad swoim przekonaniem albo wybierasz inną drogę poszukiwania partnera. Jeśli natomiast głęboko wierzysz, że jest to możliwe, potrzebujesz przejść do działania. Wyszukać i zapisać się na odpowiedni portal randkowy. Takich portali w internecie jest mnóstwo, wystarczy znaleźć właściwy dla siebie.

Po wyborze portalu warto zadbać o atrakcyjny, pociągający opis siebie na swoim profilu. Możliwe, że spodziewasz się, że następnym krokiem będzie oczekiwanie na zgłoszenie się odpowiednich mężczyzn. Nic bardziej mylnego. Oczywiście mężczyźni będą do Ciebie pisali, z tym, że zwiększysz swoje szanse na znalezienie właściwego partnera, kiedy będziesz aktywna. Czytaj profile mężczyzn i do tych, którzy wydadzą Ci się interesujący, po prostu zagadnij. Może właśnie o to, co wydało Ci się interesujące. Np. „Hej, za miesiąc lecę do Gruzji, co warto zwiedzić w tym kraju?”

Mam dwie przyjaciółki, które znalazły mężów przez internet. Jednej z nich mężczyzna oświadczył się już trzy tygodnie po poznaniu się. Wiem, brzmi to nieprawdopodobnie. Do dziś są szczęśliwym małżeństwem z czternastoletnim stażem. Druga przyjaciółka nawiązała trzy poważne relacje z mężczyznami, których poznała przez internet. Jeden z nich został jej mężem. Co łączyło te kobiety? Niesamowita aktywność i determinacja w poszukiwaniach oraz przekonanie, że właśnie przez internet znajdą odpowiedniego dla siebie partnera.