Spotkania indywidualne

W pewnym momencie mojego życia usłyszałam, że jestem starą panną i najpewniej taką już zostanę. Na początku przyjęłam to z uśmiechem na twarzy, a później zaczęło mnie to irytować, a nawet frustrować. Czułam się zaszufladkowana z jednej strony, a z drugiej strony nie widziałam dla siebie wyjścia z tej sytuacji.

Większość koleżanek miała już mężów, a nawet pierwsze dzieci. Ja nie widziałam dookoła żadnego wolnego faceta, który nadawałby się na partnera, a co dopiero na męża. Moje niezadowolenie narastało każdego dnia. Też tak się kiedyś czułaś?

Ja znalazłam wyjście z tej sytuacji i chętnie opowiem Ci jak tego dokonałam!

Chcesz znaleźć wymarzonego partnera, ale czujesz że spotkania grupowe nie są dla Ciebie?

Zapraszam Cię na spotkania indywidualne podczas których wspólnie będziemy pracować nad znalezieniem dla Ciebie wymarzonego partnera.

Jak będziemy go szukać?

Nie przejmuj się, nie będziemy wspólnie odwiedzać pobliskich pubów i dyskotek, choć może to byłby jakiś pomysł 🙂 Zaczniemy jednak od dziesięciu 1godzinych spotkań, których część tematyki znajdziesz poniżej:

  1. Czy naprawdę chcę być w związku z mężczyzną?
  2. Jakiego mężczyzny pragnę?
  3. Co myślę o mężczyznach i związkach z nimi?
  4. Jaką jestem kobietą? Co myślę o sobie?
  5. Jak sprawić by mężczyźni za mną szaleli?
  6. Gdzie poszukiwać mężczyzn?
  7. Jak randkować?
  8. Jak dbać o związek?
Przygotuję Cię do zbudowania związku z wymarzonym partnerem

Proponuję, aby spotykać się co 2 tygodnie, aby między spotkaniami znaleźć czas na przepracowanie omawianych treści i wykonanie odpowiednich ćwiczeń. Tak, dokładnie – na spotkaniach i między innymi będziemy aktywnie działać, by po 8 spotkaniu zobaczyć już pierwsze efekty pracy

Jak mogę umówić się na spotkanie?

Zadzwoń do mnie 791 066 753, znajdziemy dogodny dla Ciebie termin spotkań. Spotkania odbywają się w Olsztynie stacjonarnie. Jeśli jesteś spoza Olsztyna, możemy spotykać się na Skype lub umawiać się na rozmowy telefoniczne (ja pokryję koszt rozmów : – ) Jeśli obawiasz się Skype – pomogę Ci wszystko podłączyć i skonfigurować.

Ile potrzebujesz zainwestować?

Jedno spotkanie to inwestycja w wysokości 150zł. Jeśli zajdzie taka potrzeba spotkania w każdym momencie możemy przerwać lub zawiesić.