SPOTKANIA DLA KOBIET
POSZUKUJĄCYCH WYMARZONEGO PARTNERA

8 dwugodzinnych spotkań,
w czasie których dowiesz się jak sprawić,
by mężczyźni za Tobą szaleli,
jak poszukiwać i znaleźć tego jedynego wymarzonego,
a potem żyć z nim długo i szczęśliwie!

Zobacz czy to o Tobie

Jeśli odnajdujesz się w jednym lub kilku zdaniach,
a chcesz zbudować szczęśliwy związek
z odpowiednim dla Ciebie partnerem
to te spotkania są dla Ciebie.

Startujemy!
7 września 2022 w Olsztynie,

Spotkania, będą się odbywały dwa razy w miesiącu,
w co drugą środę w godzinach
18:00 – 20:00 w Olsztynie.
Potrwają 4 miesiące.

Jak wyglądają spotkania?

Na spotkaniach, w kameralnym gronie (maks. 12 osób), dowiesz się w jaki sposób poszukiwać odpowiedniego partnera oraz otrzymasz wsparcie kobiet znajdujących się w podobnej sytuacji jak Ty. Usłyszysz także o moich doświadczeniach.

Sama przez wiele lat czekałam na księcia z bajki. Tak, tak 🙂 Uważałam, że to on ma mnie odnaleźć, a ja będę siedzieć i czekać i że to jest moje główne zadanie! Okazało się jednak, że to tak nie działa. W pewnym momencie powiedziałam dość czekania i zaczęłam poszukiwania, które okazały się tak owocne, że w ciągu pół roku znalazłam mężczyznę, który teraz jest moim mężem. W czasie 6 miesięcy mężczyźni zapraszali mnie na randki, na kolację, zaczepiali mnie na ulicy prawiąc komplementy i prosząc o numer telefonu. Wzbudzałam ogromnie zainteresowanie mężczyzn i Ty też tak możesz.

Potrzebujesz zastosować kilka narzędzi, których ja użyłam. Mogę Ci ich dostarczyć i towarzyszyć w drodze, w czasie której będziesz poszukiwać ukochanego mężczyzny, szanując Twoje indywidualne podejście do życia i unikalną osobowość.

Zapewne zwróciłaś uwagę, iż te spotkania są dla kobiet, które chcą aktywnie poszukiwać mężczyzny swojego życia. Jeśli zatem czujesz, że jesteś gotowa wziąć odpowiedzialność za jeden z najważniejszych obszarów Twojego życia, przyjdź koniecznie. Każde spotkanie ze mną będzie prowadzone pod innym tytułem. Sprawdź, co Cię czeka na każdym spotkaniu:

#1

Czy naprawdę chcę być w związku z mężczyzną?

#2

Jakiego mężczyzny pragnę?

#3

Co myślę o mężczyznach i związkach z nimi?

#4

Jaką jestem kobietą? Co myślę o sobie?

#5

Jak sprawić by mężczyźni za mną szaleli?

#6

Gdzie poszukiwać mężczyzn?

#7

Jak randkować?

#8

Jak dbać o związek?

SPOTKANIA ROZPOCZNĄ SIĘ W WRZEŚniu 2022,
ZAKOŃCZĄ W styczniu 2023

Startujemy!
7 września 2022 w Olsztynie

Zgłoszenia proszę przesyłać: do 1 września 2022

Inwestycja: 70 zł za jedno 2-godzinne spotkanie

Anna Parda

Spotkania poprowadzi Anna Parda – psycholog, coach, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie (kierunek psychologia) oraz Szkoły Coachów Meritum w Warszawie. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Była członkiem klubu mówców publicznych Toastmasters w Olsztynie. Prowadziła autorskie warsztaty pt. „Talent. Odkrywam siebie.” Autorka i prowadząca spotkania dla kobiet poszukujących wymarzonego partnera. Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama. Jej pasją jest nieustanny rozwój osobisty oraz podróże. W ciągu ostatnich 3 lat odwiedziła 25 krajów na 4 kontynentach.