Witaj na mojej stronie

Nazywam się Anna Parda.

Nie wyobrażam sobie mieszkania bez storczyków, uwielbiam zamieniać rosół w pyszne zupy, mam ogromną kolekcję książek oraz apaszek, odwiedziłam ponad 36 krajów na 5 kontynentach, pasjonuje mnie rozwój osobisty, myję zęby sześć razy dziennie, jestem żoną oszczędnego minimalisty i mamą
dwójki turbo-aktywnych dzieci.

zdjęcie

 Jestem psychologiem oraz coachem i pomagam ludziom na rozdrożach.

Jeśli akurat zastanawiasz się nad zmianą w swoim życiu, nawet jeśli jeszcze nie wiesz na czym mogłaby polegać – chętnie Ci pomogę.

W swojej pracy koncentruję się na rozwiązaniach, które mają Cię doprowadzić do wymarzonego celu. Nie ważne czy szukasz swojej drogi po terapii, chcesz zmienić pracę, odnaleźć wymarzonego partnera czy dopiero odkryć jakiej zmiany w życiu potrzebujesz – jestem tu z moją wiedzą i doświadczeniem, aby Ci pomóc.

Jak pomagam moim klientom:

Coaching

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Osiągnąć ambitny cel lub skierować swoje życie na inny tor. Może nawet próbujesz, podejmujesz pierwsze próby, ale coś nie wychodzi. Pomogę Ci na drodze do realizacji Twoich zamierzeń. Przy użyciu narzędzi coachingowych i wspólnej regularnej pracy uda nam się osiągnąć to o czym marzysz.

Pomoc po terapii

W trakcie psychoterapii pracujesz nad przeszłością i teraźniejszością. Analizujesz i przepracowujesz pewne schematy. Nadchodzi jednak moment kiedy terapia się kończy i należy pójść dalej, pomyśleć nad przyszłością. Razem zastanowimy się co dalej, jakie kolejne kroki warto wykonać, aby rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Poszukiwanie partnera

Chciałabyś związać się z kimś i wspólnie dzielić radości oraz smutki, ale nie widzisz na horyzoncie żadnych potencjalnych kandydatów. Nie przejmuj się, dzięki mojemu autorskiemu programowi znajdziemy go. Uwaga! Nie jestem biurem matrymonialnym. Będziemy wspólnie pracować nad wizją Twojego związku, dokonamy swoistej przemiany, a gdy na horyzoncie pojawią pierwsi kandydaci nauczę się jak wybrać tego dopasowanego do Ciebie. 

Zmiana partnera w męża

Jesteś w związku, jest Wam dobrze razem, czujesz nawet że to odpowiedni partner dla Ciebie. Brakuje Ci tylko odrobiny więcej zaangażowania, odpowiedzialności za wspólną przyszłość i pewności że to jest właśnie TO. Luźny nieformalny związek już Ci nie wystarcza i chciałabyś czegoś więcej. To cel, w którego realizacji chętnie Ci pomogę. Twoje zaangażowanie i moje doświadczenie coachingowe oraz TSR pomogą Ci przenieść Twój związek na kolejny poziom.