Witaj na mojej stronie

Nazywam się Anna Parda.

Nie wyobrażam sobie mieszkania bez storczyków, uwielbiam zamieniać rosół w pyszne zupy, mam ogromną kolekcję książek oraz apaszek, odwiedziłam ponad 30 krajów na 5 kontynentach, pasjonuje mnie rozwój osobisty, myję zęby sześć razy dziennie, jestem żoną oszczędnego minimalisty i mamą
aktywnej oraz pogodnej Alicji.

Anna Parda

Jeśli chcesz znaleźć wymarzonego partnera, to świetnie trafiłaś!

Nie ważne ile masz lat, na znalezienie odpowiedniego partnera nigdy nie jest za późno, czego jestem najlepszym przykładem.
Masz dość trafiania na niewłaściwych partnerów lub uważasz, że na Ciebie nikt nie zwraca uwagi?

Sama przez to przeszłam, chętnie opowiem o swojej drodze i pokażę Ci co zrobić krok po kroku, aby znaleźć wymarzonego partnera.

Zrób pierwszy krok

Pobierz darmową lekcję kursu online, dzięki niej poznasz mój styl pracy i przekonasz się czy chcesz wyruszyć ze mną w podróż na poszukiwanie wymarzonego partnera.

Uczestniczki o spotkaniach:

"W czasie trwania spotkań wyznaczyłam sobie konkretne cele związane z poszukiwaniem męża i zaczęłam je realizować - byłam na 4 randkach, a to więcej niż przez ostatnie 4 lata razem wzięte. Zdecydowanie polecam"
Justyna
spotkania dla kobiet
"Efekty spotkań z Anią zaskoczyły mnie. Na szczęście pozytywnie . To, co postrzegałam jako swoje deficyty, okazało się zasobem. Wychodziłam ze spotkania i zauważałam, że wspólnie osiągnęłyśmy w godzinę naprawdę ciekawe efekty."
Agnieszka Lewandowska
spotkania indywidualne
"Na spotkaniach dowiedziałam się sporo o sobie samej, swoich przekonaniach o związkach, ale także uzyskałam wskazówki jak zmienić sposób myślenia i zachowania na taki, który będzie "przyciągał" płeć przeciwną"
Ania
spotkania dla kobiet
"Uczestnictwo w spotkaniach otworzyło mnie na świat, szczególnie męski, wyrwało ze stanu biernej akceptacji i ponownie pozwoliło wziąć życie w moje ręce. Zmieniłam nieco podejście, zaczęłam trochę eksperymentować, a przede wszystkim dobrze się bawić. Efekty są powalające. Szczerze polecam "
Kasia
spotkania dla kobiet
"Warsztaty dały mi doświadczenie bliskości i wspólnoty innych kobiet. Ania stworzyła fantastyczny klimat, w którym pracowałyśmy nad naszymi przekonaniami, doświadczałyśmy prawdy o sobie i sięgałyśmy po swoją siłę. Pod wpływem spotkań wprowadzam teraz w moim życiu bardzo istotne zmiany, na które wcześniej nie miałam odwagi. Wierzę, że wszystko to zaowocuje znalezieniem mojej drugiej połówki."
Zofia
spotkania dla kobiet
"W czasie spotkań z Anią dowiedziałam się jak mogę zmienić moje przekonania dotyczące mężczyzn i związków z nimi. Dzięki nim byłam na szybkich randkach, co kiedyś wydawało mi się bez sensu, a teraz jest jednym z najważniejszych doświadczeń w moim życiu."
Brygida
spotkania dla kobiet

Skorzystaj z mojej oferty:

Spotkania indywidualne

Spotkamy się tylko we dwie - Ty i ja, aby pracować nad Twoim rozwojem i poszukiwaniami wymarzonego partnera. Przygotowałam dla Ciebie cykl 8 spotkań, ale ich ilość i intensywność zależy tylko od Ciebie. Możemy się spotykać osobiście w Olsztynie, telefonicznie bądź przez Skype (z każdego zakątka świata).

Kurs online

Jeśli trudno Ci się spotkać osobiście lub wolisz poszukiwać na własną rękę, ale przydałby Ci się przewodnik i mentor w swoich działaniach - świetnym rozwiązaniem jest kurs online. Co tydzień otrzymasz na maila kolejne wskazówki, wiedzę i zadania do wykonania, a reszta pozostaje w Twoich rękach

Spotkania dla kobiet

Jeśli masz odwagę porozmawiać z innymi kobietami o swoich poszukiwaniach - zapraszam na cykl 8 warsztatów. Podczas warsztatów będziemy realizować kolejne ćwiczenia, sprawdzać wzajemnie swoje postępy w poszukiwaniu, wspierać się oraz dzielić nawzajem swoimi doświadczeniami.

Masz pytania? Dzwoń: 791 066 753 albo pisz: anna.k.parda@gmail.com